O NAS

Kim jesteśmy?

ELWAR Sp. z o.o.

Spółka ELWAR powstała w 2015 roku. Tworzy ją wysokiej klasy specjalistyczna kadra wykwalifikowanych pracowników. Firma świadczy usługi projektowe z zakresu telemechaniki i energetyki, specjalizuje się w opracowywaniu niestandardowych projektów. Zajmuje się także wykonawstwem pod klucz sieci i urządzeń  z zakresu telemechaniki SN. Firma posiada w ofercie sprzedaż hurtową urządzeń renomowanych producentów, stosowanych w energetyce zawodowej. Realizuje inwestycje budowlane w dogodnych lokalizacjach.

MISJA FIRMY
MISJA FIRMY
Stawiamy na jakość dostarczanych usług i udowadniamy innym, że do energetyki sieciowej można podejść z zainteresowaniem i pasją.
DOŚWIADCZENIE
DOŚWIADCZENIE

Posiadamy duże doświadczenie w zakresie projektowania i wdrażania innowacyjnych rozwiązań z zakresu elektrotechniki i energetyki. Znajomość obszarów branży w której pracujemy pozwala nam stać się jej liderem.

WSPÓŁPRACA
WSPÓŁPRACA

Na pierwszym miejscu stawiamy kontakt z klientem dlatego przed przyjęciem zlecenia zapraszamy na spotkanie podczas którego będziemy mieć możliwość uszczegółowienia Państwa oczekiwań i dopasowania naszej oferty do ustalonych założeń.

KADRA
KADRA
Pracownicy naszej firmy to wysoko kwalifikowani specjaliści, którzy  przekładają swoją wiedzę i doświadczenie na zespołowe zaangażowanie w tworzenie projektów najwyższej jakości.

W ofercie naszej firmy znajdują się:

PRACE PROJEKTOWE
PRACE PROJEKTOWE

Z wykorzystaniem specjalistycznego oprogramowania i sprzętu

  • przeprowadzenie uzgodnień lokalizacyjnych z opracowaniem pełnej dokumentacji formalno-prawnej i uzyskaniem niezbędnych opinii i zezwoleń dla projektowanych inwestycji, z pozwoleniem na budowę włącznie,
  • kompletne projekty wykonawcze i powykonawcze dla napowietrznych i kablowych sieci WN i SN oraz traktów światłowodowych,
  • pełnienie nadzorów autorskich, wykonywanie kosztorysów w zakresie wymaganym przez inwestora.

REALIZACJA ZLECEŃ
REALIZACJA ZLECEŃ

Budowa linii przesyłowych i rozdzielczych oraz stacji elektroenergetycznych „pod klucz”

  • linii napowietrznych 6-30 kV, 110 kV,
  • stacji elektroenergetycznych  SN  dla energetyki i przemysłu,
  • linii kablowych wysokiego, średniego i niskiego napięcia,
  • traktów światłowodowych.

MONTAŻ I ROZRUCH UKŁADÓW TELEMECHANIKI
MONTAŻ I ROZRUCH UKŁADÓW TELEMECHANIKI
KOMPLEKSOWA REALIZACJA PRAC KONTROLNO-POMIAROWYCH
KOMPLEKSOWA REALIZACJA PRAC KONTROLNO-POMIAROWYCH
SZKOLENIE PERSONELU KLIENTA
SZKOLENIE PERSONELU KLIENTA
SERWIS URZĄDZEŃ ELEKTROENERGETYCZNYCH
SERWIS URZĄDZEŃ ELEKTROENERGETYCZNYCH