Nieruchomości

Osiedle na Stoku (ETAP 3)

Po udanej realizacji budowy budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej firma Elwar przystępuję do realizacji III Etapu inwestycji.  Jedną z wielu zalet opisywanego przedsięwzięcia Osiedle Na Stoku jest lokalizacja. Przepełniony zielenią obszar znajdujący się w bezpośrednim sąsiedztwie Tenczyńskiego Parku Krajobrazowego oraz Rezerwatu Skała Kmity, stał się modnym i wygodnym do życia miejscem dla wielu Krakowian. Mieszkając w tej okolicy na pewno nie będzie nam dokuczać uciążliwy hałas, czy zanieczyszczenia jakie towarzyszą inwestycjom zlokalizowanym w centrum miasta, do którego dojazd umożliwi nam doskonale rozwinięta sieć połączeń komunikacyjnych, czy też podmiejska kolejowa sieć aglomeracyjna.

Osiedle Na Stoku powstaje na atrakcyjnej wysoko położonej i zarazem lekko nachylonej działce o powierzchni 25 ar (Etap III). Docelowo powstaną dwa budynki typu VIP. Warto wspomnieć, że inwestycja zlokalizowana jest wśród działek o zabudowie jednorodzinnej. Realizowane budynki znajdują się niedaleko sklepów osiedlowych, dyskontu spożywczego, punktów opieki zdrowotnej i przedszkolnej. Należy podkreślić bliskość położenia względem szkoły, kompleksu sportowo – rekreacyjnego z basenami, a dla fanów aktywnego wypoczynku stadniny koni. W pobliżu znajdują się także piękne trasy pieszo – rowerowe Tenczyńskiego Parku Krajobrazowego.

ETAP 3 – MOŻLIWOŚĆ REZERWACJI

Informacje o ofercie

DZIAŁKA
DZIAŁKA

 • Powierzchnia            2 x 25 a
 • Dojazd                        asfaltowy utwardzony
 • Kształt                        prostokąt 

DOM
DOM

 • Powierzchnia użytkowa     235,51 m2 + garaż 49,23 m2
 • Liczba pokoi                         2 pokoje (parter) + 4 pokoje (poddasze)
 • Typ budynku                        jednorodzinny 
 • Rok budowy                         2022
 • Termin oddania                  III kwartał 2022 r.
 • Liczba łazienek                    3
 • Stan budynku                      deweloperski – do wykończenia
 • Ogrzewanie                          C.O. gazowe, podłogowe

Zagospodarowanie Osiedla Na StokuLokalizacja

Odległości do wybranych punktów

 1. SZKOŁA 400 M
 2. PRZEDSZKOLE 400 M
 3. STADNINA KONI 200 M
 4. BANK 400 M
 5. KOŚCIÓŁ 200 M
 6. URZĄD GMINY 400 M
 7. PRZYSTANEK AUTOBUSOWY 200 M
 8. PRZYSTANEK KOLEI AGLOMERACYJNEJ 400 M
 9. ŚCIEŻKI PIESZO-ROWEROWE TENCZYŃSKIEGO PARKU KRAJOBRAZOWEGO 500M
 10. OJCOWSKI PARK KRAJOBRAZOWY 13 KM
 11. DOLINA BĘDKOWSKA 8 KM
 12. PORT LOTNICZY BALICE 4,5 KM
 13. RYNEK GŁÓWNY W KRAKOWIE 11 KM

Opis dodatkowy

Do sprzedania funkcjonalny dom o pow. 235,51 m2 z dwustanowiskowym garażem 49,23 m2.

Nowa inwestycja domów w Zabierzowie.

Dom w pięknej okolicy, dla osób szukających wytchnienia i oddechu od zgiełku miasta, ale nie chcących rezygnować z jego uroków. Dzięki dobrej komunikacji i niewielkiej odległości od centrum Krakowa.

Dom usytuowany jest na działce o pow. 1220 m2 z dużymi możliwościami aranżacji.

Parter domu, to przestronna otwarta przestrzeń składająca się z  kuchni o pow. 15,99m2 z funkcjonalną spiżarnią o pow. 4,44 m2, jadalni o pow. 20,91 m2 oraz salonu o pow. 20,91 m2. Dodatkowo, w części zamkniętej mieści się pokój gościnny o pow. 15,28 m2, na przeciwko którego znajduję się pomieszczenie magazynowe o pow. 5 m2. Pomiędzy pokojami mieści się komfortowa łazienka o pow. 3,96m2, komunikacja i wiatrołap. Zaplecze gospodarcze parteru dopełnia kotłownia o pow. 4 m2 wraz z dwustanowiskowym garażem o pow. 49,23 m2.

Na poddasze domu składają się 4 pokoje o pow. 16,08 m2, 18,91 m2, 20,4 m2, 17,39 m2. Największy pokój został dodatkowo połączony z prywatną łazienką o pow. 8,38  m2 oraz garderobą o pow. 5,64 m2. W bezpośrednim sąsiedztwie pokoi została zlokalizowana kolejna łazienka o pow. 6,93 m2.  Hall prowadzi na wspólny taras.

Standard wykończenia: stan deweloperski ze stolarką okienną PCV i drzwiami zewnętrznymi. Wewnątrz: wylewki podłogowe, tynki i gładzie. Instalacje: elektryczne, gazowe, wodne
i centralnego ogrzewania z piecem i grzejnikami ściennymi i podłogowymi.

Na zewnątrz: wykończenie elewacji tynkiem i elementami ceramicznymi, dach pokryty dachówką ceramiczną. Podjazd z kostki brukowej, ogrodzenie działki i domu panelowe.

Technologia wykonania tradycyjna z pustaka ceramicznego. Stropy, schody fundamenty żelbetowe. Prace budowlane obecnie na etapie kończenia prac murarskich. Planowe zakończenie prac III kwartał 2022 r.

Rezerwacja domu na tym etapie budowy pozwala na dopasowanie szczegółów projektu wykończenia do potrzeb właściciela.

Zakończenie trzeciego etapu zbiega się z terminem zakończenia całej inwestycji. Teren będzie ogrodzony z bramą wjazdową, wybrukowany i oświetlony.

Inwestycja zlokalizowana jest w spokojnej okolicy z planem zagospodarowania pozwalającym na rzadką i niską zabudowę jednorodzinną, oddalona od głównych dróg komunikacyjnych.

Jednocześnie odległość do centrum Krakowa to 14 km, do autostrady A4 3 km (zjazd Modlniczka). Autobusy MPK połączenie z Bronowicami (linie 238, 248, 259).

W pobliżu przedszkole, szkoła podstawowa, przystanek kolejowy PKP,
Odległość 0,4 km od basenu, boiska piłkarskiego, siłowni, hali sportowej z bogatym zapleczem.